PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239370}
4,2 53
oceny
4,2 10 1 53
Los monstruos del terror
powrót do forum filmu Los monstruos del terror

Pod takim tytułem film był emitowany w TVP -STUDIO 2, lata siedemdziesiąte.
Pamiętam, że po obejrzeniu filmu, jako 6-8 letni chłopiec przez kilka nocy miałem problem z zaśnięciem :-)
Może ktoś pamięta rok emisji?
Jeśli chodzi o dzisiejsze wrażenia to jestem w trakcie ściągania filmu. Po obejrzeniu wystawię mu notę.

Ps.
Zainteresowanych filmem odsyłam:
http://www.filestube.com/0f6ae2ea157ce81c03e9,g/Los-monstruos-del-terror-EdgarU. html

ocenił(a) film na 5
semik

Wyobraz sobie, ze ja tez ogladalem ten film bedac smarkem i pozniej probowalem go bezskutecznie zlokalizowac...

semik

to mogl byc 1975 lub 1976 mialem wtedy 8 lub 9 lat, i tez przez kilka dni nie moglem spac - chyba miałem halucynacje mumia pojawiała się nad moim łóżkiem , do obejżenia na youtubie "assignment terror"

ocenił(a) film na 5
semik

W koncu porzadny rip jest dostepny na rarelustdotcom jako "Assignment Terror" (1970)...

semik

Też miałem wtedy 7-10 lat. Tak się bałem, że nie mogłem sam spać tej nocy ani pójść samemu do toalety.
Kilka lat wcześniej obejrzałem Mumię, której grozę pamiętam do dzisiaj. Mumię udało mi się kupić parę lat temu (oczywiście film nie był ani straszny ani dobry), natomiast Frankensteina nigdy już później nie widziałem.

semik

I ja byłem ok. 10 letnim wówczas smarkaczem, to był na pewno 74-75 rok, pamiętam, że zepsuł się na telewizor kilka dni wcześniej, i poszliśmy po sąsiedzku do kolegi by ten film obejrzeć, wracając około północy mieliśmy niemałego pietra, heh, wspomnienia

semik

A jeszcze pamiętam taki film z tamtego okresu, "Gabinet Grozy doktora Zgrozy" pamiętam, że już wszyscy spali i tylko ja go do końca oglądałem, no i to, że jak się skończył to miałem stracha by wyłączyć telewizor, he he

semik

Film byl emitowany w pierwszym programie 21.08.1976 o godzinie 20.20

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones